• Намалена цена
  • Неодамнешно
NoEnName_Null 12V Загрева Мраз Снег се Одмрзне Шофершајбната Scraper Отстрани Електрични Авто Автомобил Полесни
zoom_in

NoEnName_Null 12V Загрева Мраз Снег се Одмрзне Шофершајбната Scraper Отстрани Електрични Авто Автомобил Полесни

DEN 283.00 372.00

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+ ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро+Црна Функција : Има вграден греење на елемент кој брзо се топи снег. 12 V напојување, приклучоци во било кој автомобил запалка приклучок за моќ receptacle. Карактеристики ергономски текстура зафат и гума wiper ножот. Спецификација : Тип : Загрева мраз scraper Max Загрева Temp : Прибл. 180 c / 356 Напојување : 12 V Големина : (Прибл.)27*8.5*4cm / 10.6*3.3*1.6" Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Defog Scraper

Тип На Објект:
Мраз Scraper
Материјал Тип:
Пластични+нерѓосувачки челик
Објектот Должина:
27cm
Објектот Тежина:
189g
Објектот Висина:
4cm
Објектот Ширина:
8.5cm
боја:
Сребро+црна
Тип:
Загреан мраз scraper
Количина:
1pc
реден број:
6A60411

Најдобри понуди..