• Намалена цена
  • Неодамнешно
Benro tripods IS05 reflexed Само рачката патување светлина tripod дигитални SLR камера пренослив телефон главата на големо DHL
zoom_in

Benro tripods IS05 reflexed Само рачката патување светлина tripod дигитални SLR камера пренослив телефон главата

DEN 2957.00 3696.00

Количина на стоки
check Тековен

Можете да се свитка tripod нозе до 180°што го прави исклучително компактен за лесно носење и пакување. Вчитај : 4kg / 8.75
/парче US $ 159.00
/парче US $ 120. Висина : 1510mm
Нормална Висина : 935mm
Мин.911 kg / 2lbs
Пакет Големина : 9 * 9 * 29cm / 3.45 lbs
Пакет Листата :
1 * IS05 Tripod Комплет
1 * Хексагонални Клуч
1 * Чување Торбичка
1 * Упатство(Англиски)
7572130422078142 Повеќе одлични производи US $ 62. работна висина е 1510mm; Мин.00
/парче US $ 328.
Реверзибилна Центар Колона : На tripod има способност да се јават во центарот на колона за close-up фотографија и копија работа и за тешко да се постигне објекти.8 lbs
Објектот Тежина : 0. Висина : 285mm
Укината Висина : 265mm
Max. Цевка со Дијаметар : 10мм
Max.00
/парче US $ 124. Многу преносни, многу погодна за снимање за време на семејно патување.21
/парче US $ 348.
Шефот на Работата : комплет вклучува Benro ballhead, кој во еден дел за лост да се обезбеди едноставна и брза контрола на двете камера позиционирање и panning движења.00
/парче US $ 93.00
/парче US $ 93.80
/парче US $ 420.
Карактеристики :
Нога Прилагодување на Агол : Да се приспособат на нерамни терени, непријатно снимање ситуации или за низок агол на снимање, IS05 Tripod вклучува 3-позиција Нога Прилагодување на Агол Лизгачки Заклучување.70
/парче US $ 238.00
/парче US $ 798.
Продолжен Функција : Центар колона може да се промени во selfie стап.00
/парче US $ 69. Штом посакуваната должина може да се постигне, да се претвори ногата заклучување зафат контра-стрелките на часовникот, додека ногата дел е безбедно заклучен. работна висина е 1510mm; Мин.
Нога Дел Прилагодување : Секоја нога дел може да се прилагоди на саканата висина со вртење на нога заклучување контрола стрелките на часовникот. Секоја нога може да се прилагоди од страна влече Ногата Агол Заклучување надвор и избирање на една позиција од три копии.61
/парче US $ 623.50
/парче.4 во
Пакет Тежина : 1. Исто така, поддршка на реверзибилна центар колона за close-up фотографија.

Тип:
Професионални Tripod
Употреба:
Акција Камери,Паметни Телефони,Точка И Пука Камери,Mirrorless Систем Камера,DSLRs,360° Видео Камерата
Бренд Име:
Benro
Укината Должина (mm):
265
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
Benro IS05
Макс Extened Должина (mm):
1510
Пакет:
Yes
Тежина (g):
920
Употреба:
Дигитална Камера

Најдобри понуди..