• Намалена цена
  • Неодамнешно
200/повеќе.24AWG црна и црвена калај електронски wire кабел,80mm електронски компоненти, DIY панел жица,Товарни слободни
zoom_in

200/повеќе.24AWG црна и црвена калај електронски wire кабел,80mm електронски компоненти, DIY панел жица,Товарни

DEN 408.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Црвена и црна, случаен испорака. Треба специфична боја ве молиме цел забелешка! [Диригент] : 11 акции на бакарна жица
Надворешен дијаметар : 1.4 mm (mm)
Бакарна жица : 0.12 mm конзервирани бакар
【Номинален пресек】 : 0.2 (mm2)
【Материјал】 : PVC заштита на животната средина гума (општо жица гума)
【Оценет температура】 : 80 ℃
【Оценет напон】 : 300 V
【Должина Спецификации】 : од страна на веб производот страница насловот избор (конзервирани на двата краја 2-3мм)
【Опис】 : широко се користи во LED осветлување тела, жици, електричните апарати, инструменти, кола, мотор жици и електроника, осветлување, внатрешни кабел за да го користите!
[Current моќ] : 1.5 тековната, 380 w (220 V), крос-пресек областа на 0.18 квадратни метри (плоштад)
Употреба : Широко се користат во LED осветлување, мобилни моќ жица, електрични апарати, инструменти, кола, мотор жици и електронски, осветлување, внатрешни кабел за да го користите!

Број На Модел На:
24AWG конзервирани жолт кабел
is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Челичното јадро материјал:
Број на јадра:
11
Максимален дијаметар на жица:
1.4 mm
Номинален пресек:
0.12 (mm2)
Номинална Напон:
Номинална температура:
80 степени
Изолација дебелина:
0.3 mm

Најдобри понуди..