• Намалена цена
  • Неодамнешно
LC-5 Бенд Акустична Електрична Гитара Preamp EQ Еквилајзер Пикап Тјунер Piezo Керамички Pick-up со LCD дисплеј Гитара Додатоци
zoom_in

LC-5 Бенд Акустична Електрична Гитара Preamp EQ Еквилајзер Пикап Тјунер Piezo Керамички Pick-up со LCD дисплеј

DEN 523.00 804.96

Количина на стоки
check Тековен


LC5 Бенд Акустична Електрична Гитара Preamplifier EQ Еквилајзер Пикап Тјунер
Главни Карактеристики :
- Професионална гитара и бас тјунер
- LCD дисплеј, лесно да се чита.
- Powered by 6 F22 9 V батерија (не се вклучени).
- Ниско ниво на батеријата проверете ги ДОВЕДЕ.
- Автоматско и рачно подесување на режимот.
Спецификации : Карактеристики :
- Професионална гитара и бас тјунер
- LCD дисплеј, лесно да се чита.
- Powered by 6 F22 9 V батерија (не се вклучени).
- Ниско ниво на батеријата проверете ги ДОВЕДЕ.
- Автоматско и рачно подесување на режимот. Зачестеност Одговор : 20 Hz~20 KHz Бас : +-12d B на 60 Hz Средината : +- 12d B на 500 Hz Средината 2 : +- 12d B на 1.2 KHz Treble : +-12d B на 1.2 KHz Присуство : +-12d B во 8 KHz Mid2. Контрола : 600 Hz~2 KHz Подесување забелешка : Хроматска / Гитара Режим Хроматска & Гитара Подесување на Режим (7 B/6 E/5 A/4 D/3 G/2 B/1Е) Pick-up : Piezo Керамички Pick-up Напојување : 6 F22 9 V батерија (не се вклучени) Боја : Црна Пикап Големина : Прибл. 98 x 58 x 40mm Тежина : 106g Пакет Тежина : 156g По Продажбата на Услугата : 1 Година Гарантен Пакет Тежина : 150 G / 5.29 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 170*135*35 ММ / 6.69*5.31*1.38 Инчи EPC_MIA_244 Пакет Вклучува :
1 x 5 Бенд Пикап (со Додатоци)
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Тип:
Тјунер
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина ( Копно )

Најдобри понуди..