• Неодамнешно
Сет 6R6L Хром StrIng Приемници Подесување Штипки Копчиња Машина Глави за 12 Жици на Гитара Со Метални Копчиња
zoom_in

Сет 6R6L Хром StrIng Приемници Подесување Штипки Копчиња Машина Глави за 12 Жици на Гитара Со Метални Копчиња

DEN 1175.04

Количина на стоки
check Тековен


Превозот 1. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам.
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Локација : 6 R6 L
Cid : 1 : 15
Пакет Се Вклучени :
1 Сет на 2 компјутери Гитара Тјунер( еден е за лево, другата е за право )
14 x завртка
12 x Ferrule
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. EMSза 5-10 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.

Тип:
Подесување Колче
Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
6LN-6R6L-XFT
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..