• Неодамнешно
Ostrlch Машина Тјунер Штипки w/ Злато Ferrule Завртка 3L+3Р за Акустична Електрична Гитара
zoom_in

Ostrlch Машина Тјунер Штипки w/ Злато Ferrule Завртка 3L+3Р за Акустична Електрична Гитара

DEN 431.52

Количина на стоки
check Тековен

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на слика

Бренд Име:
AIFEX
Тип:
Подесување Колче
Број На Модел На:
гитара колче

Најдобри понуди..