• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs Пластични Црна плоча гитара пикап Завртка страна bobbin Пикап За Електрична Гитара Пикап Серпентина модел маска
zoom_in

10pcs Пластични Црна плоча гитара пикап Завртка страна bobbin Пикап За Електрична Гитара Пикап Серпентина модел

DEN 224.00 236.16

Количина на стоки
check Тековен


10pcs Пластични Црна плоча гитара пикап Завртка страна bobbin Пикап За Електрична Гитара Пикап Серпентина модел маска
Карактеристики :
Издржливи и висок квалитет.
52mm пол проред.
Завртка страна bobbin.
Одлично за сопствени магнети.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Количина : 10 компјутери
Објектот големина : Прибл. 8.3 * 2.4 * 1.1 cm / 3.3 * 0.9 * 0.4 во
Објектот тежина : 7g / 0.25 оз
Пакет големина : 10 * 9 * 5cm / 3.9 * 3.5 * 2.0 во
Пакет тежина : 75g / 2.86 оз
Пакет Листата :
10 * Bobbins

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M566

Најдобри понуди..