• Неодамнешно
3R3L Злато Заклучен String Гитара Подесување Штипки копчиња Приемници Машина Глави за Акустични и Електрични Народни Гитара
zoom_in

3R3L Злато Заклучен String Гитара Подесување Штипки копчиња Приемници Машина Глави за Акустични и Електрични

DEN 2031.84

Количина на стоки
check Тековен

Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Боја : Злато позлатен
Локација : 3 R3 L
Cid : 1 : 18
Материјал : Метал
Димензија : како што е прикажано во Слика
Пакет Се Вклучени :
6x Гитара Подесување Штипки
6x Ferrule
6x Навој черупка
6 x завртка
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. EMSза 5-10 работни дена.

Тип:
Подесување Колче
Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
ГД-TX-3R3L
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..