• Намалена цена
  • Неодамнешно
Musiclily Повеќе Големината Sintoms Премиум Секирај Жица 2.3 mm/2.41 mm Среден 18% Никел Сребро Екстра Тешко
zoom_in

Musiclily Повеќе Големината Sintoms Премиум Секирај Жица 2.3 mm/2.41 mm Среден 18% Никел Сребро Екстра Тешко

DEN 621.00 621.12

Количина на стоки
check Тековен

Типичен времето за испорака е за 10 до 20 дена да се САД, велика БРИТАНИЈА, Западна Европа, АУ; Русија, Бразил и Остатокот од Светот ќе трае подолго (20-35 дена). Вкус цел е добредојден, пред најголемиот дел се купи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, или можете да разговарате со мене на trademanager кога сме на интернет, пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (до 48 часа во одмор или викенд). Премиум квалитет, arched форма за лесно да се направи вашиот секирај жица поставена. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како што може да се стори.3 mm Големина : Б-2. Purchse количина може да биде флексибилен.72 инчи) мало пакување или 26cm (10.Функција 1. Ако ви треба нешто што не се во листата, или сугестија, ве молиме ги споделите со нас.095 инчен), E-1.055 инчен), A-2.2 инчи) поправка пакет. Пакет се Вклучени 1 Сет на Секирај Жица Превозот и Следење на Увозните давачки, даноци, придонеси и ДДВ не се вклучени во точка цена, купувачот треба да се плати за нив. Ние ќе видиме што можеме да направиме.091 инчен), E-1. Цел бродови од Шенжен Кина. Види повеќе во нашата продавница со нашиот бренд Ние сме квалитетен бренд, сакале да се изгради непречено и сигурен деловен однос. Превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.054 инчен), A-2. Ние ќе ви помогне да го решите тоа.111 инчен), Д-0. (Освен викенд и јавни празници) и Врати и реконструкција Ако имате проблем, се жалат, прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас прво. Па ние не сме само за продавање на производот, исто така, услугата. Лесно се врати и враќање : ако сакате да вратите производ, сите што треба да направите е да ни испраќа јасна слика за да покаже дека е неисправна или оштетен, ние ќе го разгледа и ќе ве контактираат за враќање или надоместок. Повратни информации и Контакт Ако сте среќни со оваа цел, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа навистина ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.

Број На Модел На:
A01
Бренд Име:
Musiclily
Тип:
секирај жица
Материјал:
18% Никел Сребро Екстра Тешко

Најдобри понуди..