• Намалена цена
  • Неодамнешно
Преносни Виткање Мини Гитара Стојат Носителот Музички инструмент Екранот Стојат Држачот за 21 23 26 инчи Ukulele
zoom_in

Преносни Виткање Мини Гитара Стојат Носителот Музички инструмент Екранот Стојат Држачот за 21 23 26 инчи Ukulele

DEN 1057.00 1488.48

Количина на стоки
check Тековен


Име : ukulele стојат
Материјал : метал + сунѓерот
Боја : Црна
Пакување : картон
Квалитет : силна

Бренд Име:
велика британија сон
Тип:
Стенд
Категории на производи:
Гитара полици
Текстурата на материјалот:
Железо
Пакување:
Само-контрола

Најдобри понуди..