• Неодамнешно
Musiclily Sintoms Премиум Бронза Електрична Гитара Медиум Секирај Жица 2.3 mm Постави Нови
zoom_in

Musiclily Sintoms Премиум Бронза Електрична Гитара Медиум Секирај Жица 2.3 mm Постави Нови

DEN 1451.04

Количина на стоки
check Тековен

Бронзена легура направени, злато во боја, распеана на ѕвонење, 167 HV цврстина,Издржливи. Ние ќе ви помогне да го решите тоа. Лесно се врати и враќање : ако сакате да вратите производ, сите што треба да направите е да ни испраќа јасна слика за да покаже дека е неисправна или оштетен, ние ќе го разгледа и ќе ве контактираат за враќање или надоместок. Типичен времето за испорака е за 10 до 20 дена да се САД, велика БРИТАНИЈА, Западна Европа, АУ; Русија, Бразил и Остатокот од Светот ќе трае подолго (20-35 дена). Идеален за модерна Фендер, strat, теле, Gibson гитара, PRS гитара.2 инчи) поправка пакет. Види повеќе во нашата продавница со нашиот бренд Ние сме квалитетен бренд, сакале да се изгради непречено и сигурен деловен однос.111 инчен), Д-0. Па ние не сме само за продавање на производот, исто така, услугата. Ако ви треба нешто што не се во листата, или сугестија, ве молиме ги споделите со нас.72 инчи) мало пакување или 26cm (10. Вкус цел е добредојден, пред најголемиот дел се купи.Функција 1.1 Стапки) е доволно за секој стандард гитара; 12cm (4. Превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Премиум квалитет, arched форма за лесно да се направи вашиот секирај жица поставена. Пакет се Вклучени 1 Сет на Секирај Жица Превозот и Следење на Увозните давачки, даноци, придонеси и ДДВ не се вклучени во точка цена, купувачот треба да се плати за нив. Ние ќе видиме што можеме да направиме. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, или можете да разговарате со мене на trademanager кога сме на интернет, пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (до 48 часа во одмор или викенд).091 инчен), E-1. Големина : Б-2. (Освен викенд и јавни празници) и Врати и реконструкција Ако имате проблем, се жалат, прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас прво. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како што може да се стори.

Бренд Име:
Musiclily
Број На Модел На:
A01
Тип:
секирај жица

Најдобри понуди..