• Неодамнешно
Sweet Божиќ Везени Петар Пан Јака Долг Ракав Блуза за Жени со Магијата Чај Партија
zoom_in

Sweet Божиќ Везени Петар Пан Јака Долг Ракав Блуза за Жени со Магијата Чај Партија

DEN 2399.52

Количина на стоки
check Тековен


Sweet Божиќ Везени Петар Пан Јака Долг Ракав Блуза за Жени со Магијата Чај Партија
Материјал : памук
блуза само, лак и sash е монтажни
Фустан Големина во CM Големина Рамо Биста Половината Должина на Ракав Должина S 35 84 68 56 59 М 36 88 72 57 60 L 37 92 76 58 61 XL 38 96 80 59 62
Вистински Снимање
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Лолита Блузи
Материјал:
Памук

Најдобри понуди..