• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оган Амблем Флора Слугинката Фустан Црно Бела Cosplay Костим Целосен Сет Бесплатен Превозот Било Која Големина
zoom_in

Оган Амблем Флора Слугинката Фустан Црно Бела Cosplay Костим Целосен Сет Бесплатен Превозот Било Која Големина

DEN 6282.00 6282.24

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте во мојата продавница ^^
Слика
Имајте на ум : Тоа ќе трае 30 дена за испорака.
Опис
★ Состојба : 100% Сосема нов
★ Тема : Аниме cosplay
★ Материјал : униформа крпа/памук
★ Пакетот вклучува : Целосен сет костим ( Што се покажа на сликата)
★ Големина : S-XL, една големина(сопствени направени)
★ Нарачана, pls извршат овие мерења :
1)родови
2)висината&тежина
3)во градите, половината, колковите
4)рамо, Должина на ракав
5)inseam

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
оган амблем
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
целосен сет
Знаци:
Флора
Материјал:
Единствен Платно

Најдобри понуди..