• Намалена цена
  • Неодамнешно
Аниме Серија од Tanja Злото Youjo Senki Tanja фон Degurechaff Cosplay Костим
zoom_in

Аниме Серија од Tanja Злото Youjo Senki Tanja фон Degurechaff Cosplay Костим

DEN 3504.00 4800.00

Количина на стоки
check Тековен

Аниме Серија од Tanja Злото Youjo Senki Tanja фон Degurechaff Cosplay Костим
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Сагата на Tanja theEve
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Компоненти:
целосен сет
Знаци:
Youjo Senki Tanja

Најдобри понуди..