• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 слободни сопствени cosplay костим на Едно Парче Trafalgaro јакна наметка cosplay костим
zoom_in

2017 слободни сопствени cosplay костим на Едно Парче Trafalgaro јакна наметка cosplay костим

DEN 451.00 474.72

Количина на стоки
check Тековен


Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.6 kg (1.32 lb.) Пакет Големина : 30cm x 25cm x 5cm (11.81 во x 9.84 во x 1.97 во)

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Trafalgarro
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Број На Модел На:
SKU0087FJ5J362
Знаци:
Trafalgarro
Ткаенина состав:
Педесет проценти

Најдобри понуди..