• Неодамнешно
Топла Продажба!! Јапонски Стил Секси Жените се Облекуваат Црна/Бела Контраст Боја Cosplay Костим Слугинката Лолита Фустан Vestidos Mujer за Жени
zoom_in

Топла Продажба!! Јапонски Стил Секси Жените се Облекуваат Црна/Бела Контраст Боја Cosplay Костим Слугинката

DEN 2015.52

Количина на стоки
check Тековен


Топла Продажба!! Јапонски Стил Секси Жените се Облекуваат Црна/Бела Контраст Боја Cosplay Костим Лолита Слугинката Фустан Vestidos Mujer за Жени
A : се облекуваат+престилка+headwear+wirstlet
Б : фустан+престилка+headwear+wirstlet+ panier
C : фустан+престилка+headwear+wirstlet+ чорапи
D : фустан+престилка+headwear+wirstlet+panier+чорапи Големина Биста Половината Рамо Должина Рака Дебелина M 80 L 85 XL 90
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип:
Лолита Поставува
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди..