• Неодамнешно
Јапонски Топла Аниме Cosplay Костим Ресторан Слугинката Домаќинка Cosplay Костим Крпа Лолита Фустан
zoom_in

Јапонски Топла Аниме Cosplay Костим Ресторан Слугинката Домаќинка Cosplay Костим Крпа Лолита Фустан

DEN 1439.52

Количина на стоки
check Тековен


Јапонски Топла Аниме Cosplay Костим Ресторан Слугинката Домаќинка Cosplay Костим Крпа Лолита Фустан Бесплатен Превозот
Парцела вклучува : фустан+престилка+headwear+bowknot Големина Биста Половината Должина Рамо M 80 37 L 85 39
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Големина:
M, L
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип:
Лолита Поставува
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди..