• Намалена цена
  • Неодамнешно
Хана Мартин Кварц-види Жените Луксузни часовници познатиот бренд за Часовници жените женски Часовник жените Зглоб Часовници Relogio Femininos
zoom_in

Хана Мартин Кварц-види Жените Луксузни часовници познатиот бренд за Часовници жените женски Часовник жените

DEN 554.00 792.00

Количина на стоки
check Тековен


Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција.
Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма.
Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време.
Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство.
Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни .

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Хана Мартин
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
40mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Камења & Камења
Број На Модел На:
hm1107
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Случај Дебелина:
12mm
Зборови За Пребарување:
reloj mujer / relogio masculino / relogio / saat / erkek kol saati
Зборови за пребарување:
montre femme / reloj hombre/ reloj mujer /bayan kol saati / relogios /
Зборови за пребарување:
skmei / montre homme / saat erkekler / дами watch / naviforce
Пребарување words1:
erkek saat / relojes mujer 2017 / relogio / kol saati / relojes
Пребарување words2:
bayan saat / relogio masculino де luxo / curren / relogios masculino /

Најдобри понуди..