• Намалена цена
  • Неодамнешно
Супериорен Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб Види Reloj de las mujeres часовник Подарок Dec 27 *
zoom_in

Супериорен Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб Види Reloj de las mujeres часовник

DEN 83.00 87.84

Количина на стоки
check Тековен


Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб Види
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Движење : Кварц
Материјали : СТП Кожа + Алуминиумски
Случај Големина : 35.5 mm x 35.5 mm
Случај Дебелина : 7mm
Бендот Ширина : 19mm
Бендот Должина : 22cm
Пакет Содржина :
1 PC Види

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Aimecor
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб Види
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Легура
Dial Дијаметар:
35.5 mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm

Најдобри понуди..