• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вистински Guou ултра-тенок часовници, женски студент корејски мода кварц види watchband едноставна силикони види
zoom_in

Вистински Guou ултра-тенок часовници, женски студент корејски мода кварц види watchband едноставна силикони

DEN 783.00 869.76

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Кафе, Црвена, Бела, Сива, Црна, Виолетова
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
GUOU
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
11mm
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
GUOU
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
20cm
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди..