• Неодамнешно
Mige Врвот Бренд Luxry Жените Се Зголеми Види 2017 Нови Женски Чисто Злато Случај Мода Розова Кожа Водоотпорен Кварц Дами Часовници
zoom_in

Mige Врвот Бренд Luxry Жените Се Зголеми Види 2017 Нови Женски Чисто Злато Случај Мода Розова Кожа Водоотпорен

DEN 1775.52

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
24mm
Број На Модел На:
8301
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бренд Име:
MIGE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
14mm
Случај Обликот:
Tonneau
боја:
РОУЗ ЗЛАТО СЛУЧАЈ БЕЛА DIAL
Движење:
ЈАПОНИЈА ГРАЃАНИН КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ
толпата:
ДАМИ ДЕВОЈКА STUDENS ЖЕНИТЕ ЖЕНСКИ
ПРОДАЖБАТА MODEN:
фабриката штекер
Година:
217.1
Нови:
100%нови
Стил:
МОДА ОБИЧНИТЕ LUXRY

Најдобри понуди..