• Намалена цена
  • Неодамнешно
Popual Ретро класичен луксузни Секојдневен Спојки вечера синџир пакет art сите натпревар Партија Чанти Класичен торба 50
zoom_in

Popual Ретро класичен луксузни Секојдневен Спојки вечера синџир пакет art сите натпревар Партија Чанти Класичен

DEN 661.00 1296.00

Количина на стоки
check Тековен


Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ви благодариме и се Однесува. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање . Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата. Ние само брод да се потврди цел адреси.00 /парче US $ 21.13 /парче US $ 41.
Производ големина : 22 * 20 * 9cm
Главен Материјал : СТП
Производ тежина : 0.2 kg
1 * торба
1.18 /парче US $ 65.99 /парче US $ 67.18 /парче US $ 24.99 /парче US $ 24. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем .
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.74 /парче
. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
487839565362927 Мажите Торба US $ 10. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.59 /парче US $ 23. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика . Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Бренд Име:
НА AUSUKY
Обликот:
Спојката
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
B049240A1
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обликот:
Повик Спојки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
22 * 20 * 9cm
Чанти Тип:
Вечер Чанти

Најдобри понуди..