• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ново Доаѓање Сите Натпревар Жените Рамо торби!Топла Везови Дама Шопинг Превозникот Мода крст-тело Дама Рамо&Crossbody торба
zoom_in

Ново Доаѓање Сите Натпревар Жените Рамо торби!Топла Везови Дама Шопинг Превозникот Мода крст-тело Дама Рамо&Crossbody

DEN 269.00 282.72

Количина на стоки
check Тековен

Детали за производот големината е околу 17*12*4cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
Никој
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодарам однапред!!

Големина:
Mini(Max Length
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Број На Модел На:
alyt010005
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Sequined,Везови
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Најдобри понуди..