• Неодамнешно
Vendange ретро дама торба cowleather кофа торба/ чанта/ гласник торба 2383
zoom_in

Vendange ретро дама торба cowleather кофа торба/ чанта/ гласник торба 2383

DEN 3210.24

Количина на стоки
check Тековен


Враќање
1. Вештачки штети ( екран отфрлени или скршени , што се гребнатини и сл. ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро .
Превозот
1. Ако најдете било дефект во
нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош . Предмети ќе биде испорачуван регистрирани воздухопловната со следење на број,
времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори(сопствени грешки или за време на празници и така натаму). Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Answer : ___________________________ Note :
Повратни информации
Почитувани купувачи , ако имате некои сомнежи за нашата кожа , можете да се консултирате со нас повторно , или преземање на посебни оценување агенции за да се идентификуваат . Увоз , царина , даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија , овие се на купувачот одговорност . ако не , оваа
однесување ќе им се суди прифаќање , што ќе им овозможи враќање . Ве молиме да ни даде повеќе самодоверба и повеќе почит , не ни даде 3 ѕвезди неутрален повратни информации или 1-2 ѕвезди
лошо повратни информации случајно од причина на личните чувства , ви благодарам . Продавачот може да биде одговорен за сите врати превозот обвиненија ако објектот со квалитет проблем пред употреба . ) е надвор од гаранцијата . Ние не сме одговорни за пакет
загуба во mail поради погрешно или undeliverable адреса . Ние и ветуваме на сите предмети се 100% нови и прегледани. ние треба на комуникација која може да се почитуваме едни со други , многу ви благодарам за разбирањето . ако не , ние ќе им ги врати парите и да ги прифатат предмети .Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата избришани.
Ако не можете да го прифати нашиот потсетам подолу , ве молиме да не купи .
Но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден . Ве молиме проверете јасно откако ќе добие торба .

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Бренд Име:
vendange
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Дама
Надворешноста:
Никој
Обликот:
кофа
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
2383
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Најдобри понуди..