• Неодамнешно
торба повторно 031317 нова жешка девојка краток патент дизајн tassel паричник
zoom_in

торба повторно 031317 нова жешка девојка краток патент дизајн tassel паричник

DEN 312.00

Количина на стоки
check Тековен

торба повторно 031317 нова жешка девојка краток патент дизајн tassel паричник

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Висина:
11cm
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
11cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Големина:
11*11*2cm

Најдобри понуди..