• Намалена цена
  • Неодамнешно
Г.С.&F 2018 Crossbody торба Покрие Preppy стил Размавта Мали жените чанти женски рамо гласник чанта чанта торбичка
zoom_in

Г.С.&F 2018 Crossbody торба Покрие Preppy стил Размавта Мали жените чанти женски рамо гласник чанта чанта торбичка

DEN 696.00 765.60

Количина на стоки
check Тековен


Многу погодна за случува надвор на прошетка или шопинг, за мода, слатки девојки женска
Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
· Нормално, објекти ќе пристигне во 7-15 Работни Дена од EMS, 15-30 дена од пост воздух mail. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиенти превозот адреса директно во вашата нарачка)
· Нормално Во рок од 24 часа откако добиле наредба ( Ако некои се надвор од акциите, или лошите временски услови и др други причини, ние ќе контакт со вас во прво време, и можете да изберете оди на чекање ,или промена на други стил/боја, или да се пријавите за да се вратите парите.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно. )
Тежина : 400g
Рака : 125cm(најголемата)
Капацитет : Може да се одржи Iphone6 плус Мини паричникот и така натаму. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови.
· Ние ќе ве известиме онолку долго колку што предмети се испраќаат.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Испорака
· Кратко за Обработка Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети ПОБРЗО од страна на превозот метод кој сте го одбрале.

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Стил:
Preppy Стил
Број На Модел На:
Г.С.&F H17065
Бренд Име:
Г.С.&F
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Најдобри понуди..