• Неодамнешно
Mara е Сон Мода Жените Кожен Паричник Монета Чанта Пари Торба за Мали Паричникот и Чанта Патент Hasp Краток Дама Чанта Crad Носителот
zoom_in

Mara е Сон Мода Жените Кожен Паричник Монета Чанта Пари Торба за Мали Паричникот и Чанта Патент Hasp Краток

DEN 206.40

Количина на стоки
check Тековен


Mara е Сон Мода Жените Кожен Паричник Монета Чанта Пари Торба за Мали Паричникот и Чанта Патент Hasp Краток Дама Чанта Crad Носителот
Големина : 12.5*9.5*2cm
Материјал : Кожа СТП

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
LKXQQ2371
Објектот Должина:
12.5cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Mara е Сон
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
120g
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp

Најдобри понуди..