• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден Жените Торба СТП Чанта Дами Гласник Кеси Crossbody Кеси Висок Квалитет на Женски Чанти 3 Бои да се Избере КЕНТАКИ-594
zoom_in

Моден Жените Торба СТП Чанта Дами Гласник Кеси Crossbody Кеси Висок Квалитет на Женски Чанти 3 Бои да се Избере

DEN 734.00 1243.68

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Материјал : Висок квалитет на СТП кожа
Димензии : 30cm(Должина)x9cm(Дебелина)x25cm(Висина) & 1 инч = 2.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.големина : pls дозволете 0-2cm разликата се должи на рачно мерење.54 см, 1cm = 0. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-594
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
Mihhailov
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Најдобри понуди..