• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новата Симпатична Отпечатоци Мачка паричници,Дама Краток чанти,Женски Hasp 3 пати паричникот Жените чанта монета патент пари ТОРБА за држачот
zoom_in

Новата Симпатична Отпечатоци Мачка паричници,Дама Краток чанти,Женски Hasp 3 пати паричникот Жените чанта монета

DEN 153.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен


Производ вовед :
Краток Големина на : 11.5 * 8.5 * 2 см ( 1 cm = 0.39 инчи )

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
2
Објектот Висина:
8.5cm
Пол:
Жените
Објектот Тежина:
75g
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
11.5cm
Затворање Тип:
Hasp
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Материјал Состав:
СТП Кожа
Број На Модел На:
20160922
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Стил:
Цртан филм

Најдобри понуди..