• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Топла продажба на жените е вистинска кожа чанта Cowhide една торба црна, сина Различни боја Факултативна#L069
zoom_in

2017 Топла продажба на жените е вистинска кожа чанта Cowhide една торба црна, сина Различни боја ФакултативнаL069

DEN 2826.00 4036.80

Количина на стоки
check Тековен

Item Type:торба Стил : Мода Вистинска Кожа Тип : Кравја Кожа Пол : Жените Обвивка Материјал : Полиестер Тип : Мека Рачка Главен Материјал : Вистинска Кожа Боја : црна、црвено вино、сина、светлина во боја со Големина:27cm*13cm*22cm Тежина:0.8 kg Забелешка : 1. Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. 2.Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 1-2cm во големина отстапување. >>Политика на враќање кога не сте задоволни со вашиот купување, едноставно враќање на ставката за нас во 14 дена во неискористени состојба(купувачот плаќа се врати превозот),ние ќе се направи замена или рефундирање откако ќе ја прими стварта. >>За Увоз Должност на Сите парцели ќе биде declaimed како "Подарок" и ги прогласи пониска цена на обичај, ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци).Во повеќето случаи, нема сопствени тарифа давачки кои се наплаќаат. Сепак, ако има било какви, купувачот е одговорен за сопствени тарифа давачки единствено. >>Купите слобода Пред исплата, ве молиме внимателно да ги прикаже опис и детали за плаќање. По плаќањето, ние ќе ги пакет на стока од магацин целосно, а потоа ја испорача стоката. Ако пратката е најдена, тоа ќе бидат оштетени или оштетени.Ако не сакате овој производ по купувањето, ве молиме да го пополните причина, пред да аплицираат за : Не сакам да се купи оваа торба.

Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Европски и Американски Стил
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
#L069
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
meigardass
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна

Најдобри понуди..