• Намалена цена
  • Неодамнешно
Mara е Сон Бренд Кожен Паричник Жените Паричници Дами Картичка Чанта Спојки Женски Carteras Mujer Monederos женска Торба Feminina
zoom_in

Mara е Сон Бренд Кожен Паричник Жените Паричници Дами Картичка Чанта Спојки Женски Carteras Mujer Monederos

DEN 170.00 170.40

Количина на стоки
check Тековен


2016 година Бренд Кожен Паричник Жените Паричници Дами Картичка Чанта Спојки Женски Carteras Mujer Monederos Жените Пари Торба Feminina
Главни карактеристики :
Материјал : СТП
обвивка Материјал : Полиестер
големина : 195*90*35mm
тежина : 120g
стил : тајна градина
видовите на вреќи : паричникот
форма : на багажникот
пол : жените
цврстина : мека
број на Рачки/Ремени : Никој
додатоци : никој
Внатрешната структура : внатрешни работи патент џеб

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Тежина:
120g
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Шаблон Тип:
Пејзаж
Објектот Ширина:
3.5cm
Стил:
Дама
Објектот Висина:
19.5cm
Објектот Должина:
9cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Бренд Име:
Mara е Сон
Број На Модел На:
LKWJJ0566
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените

Најдобри понуди..