• Намалена цена
  • Неодамнешно
Dispalang Жените Чанта Мода Гроздобер Tote Торба Дами Цртан Филм Животинско Мачка Печати Шопинг Торба Голема Tote Секојдневен Рамо Плажа Торба
zoom_in

Dispalang Жените Чанта Мода Гроздобер Tote Торба Дами Цртан Филм Животинско Мачка Печати Шопинг Торба Голема

DEN 1238.00 2063.52

Количина на стоки
check Тековен


Dispalang Цртан Филм Животински Модел Женска Луксузни Чанти Женски Рамо Кеси Мода Шупливи Од Големи Tote Торба Bolsa Feminina
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Ние секогаш се произведе нова торба штом стигнавме вашиот потврди нарачката, па е ново произведени и спакувани, ако се најде некој посебен мирис, како што кожа, гума мирис, може да се стави во вентилирани место, мирисот треба да исчезнат по неколку дена.

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Две
Број На Модел На:
жените рачни торби, крстот тело торба, tote торба
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
neoprene
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените Дама Женски
Големина:
49 x 11.5 x 29 cm
Главен Материјал:
жените чанти торба

Најдобри понуди..