• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вистинска Кожа Жените Долго Чанта Ретро Cowhide Паричникот 2018 Мода Тема Спојки Женски Паричник Телефон Торба за Држачот на Кеси~16P3
zoom_in

Вистинска Кожа Жените Долго Чанта Ретро Cowhide Паричникот 2018 Мода Тема Спојки Женски Паричник Телефон Торба

DEN 2938.00 3264.00

Количина на стоки
check Тековен


Објектот спецификите
Материјал : Вистинска Кожа.
Број на модел : 16 P3
Бренд Име : мода торбачанта
Пол : Жените
Големина : 19(cm)*10(cm)*2.5(cm)
боја : бои, како на слики
На дознака :
Зачувам е нашиот начин на плаќање.
Превозот :
1.Услови за испорака
Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Ако имате било какви прашања во врска со превозот цена,ве молиме да договор со нас.
2.Превозот компанија.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија.Plz контактирајте не директно, а ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Retrun Политика :
Ние сакаме да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со купувањето! Ако, случајно, еден производ треба да се достават до нас, тоа мора да биде во состојба сте го добиле нив (unworn) и во оригиналната кутија и/или пакување, и да ни кажете во рок од 7 дена откако ќе примен објект.
На refnd износ не ги вклучува превозот надомест.Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест.Кога ние примен објект,реконструкција е издадена.
Договорот нас :
Ако имате било какви прашања или ви треба помош, ве молам само да не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга во секое време. Ви благодариме за гледање и да уживате во вашето купување!
Ако имате интересно во нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас. Ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Број На Модел На:
16P3
Објектот Ширина:
2.5 CM
Објектот Тежина:
0.35
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
19cm
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Бренд Име:
GENGWOYU
Материјал Состав:
cowhide кожа
Затворање Тип:
Hasp
Пол:
Жените
бои како слики:
моден

Најдобри понуди..