• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 женска чанта голема краток мода жените vinatge чанта рамо секојдневен гласник торба
zoom_in

2017 женска чанта голема краток мода жените vinatge чанта рамо секојдневен гласник торба

DEN 925.00 1401.60

Количина на стоки
check Тековен

торба големина : околу 32.5 X34 X7 CM торба ширина : 32.5 см висина : 34cm дебелина : 7cm

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
CYZZNTHI
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
ж-98*65
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
дали виткање:
q17
Моден Елемент:
врвка за декорација
q17:
другиот / другите
Важат за:
младите
entresol disirous:
Никој
се спомне компоненти тип носат:
чекан
Материјал:
Други
Поставата:
Најлон
рамо, рака шема:
двојно корен

Најдобри понуди..