• Намалена цена
  • Неодамнешно
Јапонски Аниме Цртан филм Морнар Месечината Kawaii Паричникот СТП Кожа Краток Карта Носителот Чанта Студент Подарок Carteira
zoom_in

Јапонски Аниме Цртан филм Морнар Месечината Kawaii Паричникот СТП Кожа Краток Карта Носителот Чанта Студент

DEN 403.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен


Јапонски Аниме Цртан филм Морнар Месечината Kawaii Паричникот СТП Кожа Краток Карта Носителот Чанта Студент Подарок Carteira
Големина : 12*10см

Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Краток
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
12cm
Пол:
Жените
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Hasp
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Држачот На
Материјал Состав:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Тежина:
0.2kg
Број На Модел На:
Морнар Месечината Паричник
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
VVAOZU
Стил:
Цртан филм

Најдобри понуди..