• Намалена цена
  • Неодамнешно
2018 Шупливи Надвор Лист Жените Паричникот Долго Hasp СТП кожа Жените Чанта корејски Стил Дами Паричници Спојки Убава Карта Носителот
zoom_in

2018 Шупливи Надвор Лист Жените Паричникот Долго Hasp СТП кожа Жените Чанта корејски Стил Дами Паричници Спојки

DEN 396.00 777.12

Количина на стоки
check Тековен


Функција :
Материјал : Кожа СТП
Големина : За 19*12*3.2 cm
Боја : Розова, Сина, Црна, Кафеава, Кајсија

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Објектот Ширина:
3.2cm
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Должина:
19cm
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Petrichor
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
160g
Материјал Состав:
СТП Кожа
Број На Модел На:
LW286
Шаблон Тип:
Шупливи Надвор
Паричници:
Стандард Паричници

Најдобри понуди..