• Намалена цена
  • Неодамнешно
Супер СТП кожа Мажите Машки Ранец Студент Училиште Ранец за Тинејџери Гроздобер Повик за Патување Daypack со флип
zoom_in

Супер СТП кожа Мажите Машки Ранец Студент Училиште Ранец за Тинејџери Гроздобер Повик за Патување Daypack со

DEN 1492.00 1776.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Затворање Тип:
string
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
Kisumater
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
KM0910
Капацитет:
36-55 Литарски
боја:
црна и кафе

Најдобри понуди..