• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Мода Жените Сплит Кожна Торба Женски Велур Секојдневен Crossbody чанта Секојдневен Дама Гласник Скитам Топ-се справи со Кеси
zoom_in

2017 Мода Жените Сплит Кожна Торба Женски Велур Секојдневен Crossbody чанта Секојдневен Дама Гласник Скитам

DEN 1608.00 2399.52

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Sequined
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
Nico Louise
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Велур
Број На Модел На:
US19
Повод:
Разноврсна
Обликот:
торба
Големина на Голема Торба:
24cm x12cm x2.5cm
тежина на голема торба:
0.5 КГ
Материјал:
Сплит кожа ( вториот слој на кожата )

Најдобри понуди..