• Намалена цена
  • Неодамнешно
Deanfun Моден Бренд Еднорог Козметички Кеси Нова Мода 3D Испечатени Жените Патување Шминка Случај H84
zoom_in

Deanfun Моден Бренд Еднорог Козметички Кеси Нова Мода 3D Испечатени Жените Патување Шминка Случај H84

DEN 91.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
ЕДНА РУНДА НА ПРЕВОЗОТ
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-45 >45 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-60 >60 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . Ви благодариме! Квалитетот Надградба поудобно,Повеќе топлина,Повеќе стилски Повеќе од 50pcs да ги прилагодите на вашите сопствени боја/стил за Сите производи од нашата сопствена фабрика, на Сите производи во парк Пакетот вклучува : OPP 1 x козметички торба
Вистински
Гаранција
100% Вид
Снимање
72 Часа
Испорака
Основана во 2009 година,Deanfun, бренд на YIWU Chenqi Е-трговија CO.,
се наоѓа во една од Chinas Врвни Мода Продавница онлајн.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35business дена. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работен ден.
ПРАШАЊА и одговори П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил;Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BBH-84
Материјал Состав:
100% Полиестер
Објектот Должина:
18-22cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
35g
Главен Материјал:
Полиестер
Обликот:
Перница
Објектот Ширина:
2cm
Бренд Име:
deanfun
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Висина:
13.5cm
3D Печатење Жените Козметички Кеси:
жените cosmtics торба
козметички жени:
печатење торба
шминка pounch:
makeuop торба

Најдобри понуди..