• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените се Лизга Топла Мрежа Bodysuits Дама е Примамливо Перспектива Intimates Spandex Dobby Црна Целосна Лизга Жените Teddies SW014
zoom_in

Жените се Лизга Топла Мрежа Bodysuits Дама е Примамливо Перспектива Intimates Spandex Dobby Црна Целосна Лизга

DEN 348.00 483.84

Количина на стоки
check Тековен


Жените се Лизга Топла Мрежа Bodysuits Дама е Примамливо Перспектива Intimates Spandex Dobby Црна Целосна Лизга Жените Teddies SW014
Овој производ е само една големина. И вклучуваат само во bodystocking. Без никакви додатоци. Тоа е за хип : 95-115cm( 37.5-45.3 инчен), половината : 70-95cm(27.5-37.5 инчен), градите : 90-110cm(35.5 - 43.5 инчен).
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ви благодариме за вашето разбирање. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење
3. Ве молиме забелешка која бои дали сакате откако ќе поставена цел.
Услуга Ние прифати продажба на Мало,трговија на Големо,се Меша цел и Пад Брод .Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.Можете да не контактирате за било какви прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Кога ќе добиете предмети, може да се провери се за тоа внимателно.
Ако сте задоволни со нашите производи, ние ќе го цениме дека може да ни даде postive повратни информации.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.
Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
PHSW014
Материјал:
Spandex,Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Тип:
Dobby
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди..