• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нови жените гледаат-преку СМ црна babydoll секси долна облека топли пижами егзотични облека nightdress sleepwear костими lenceria
zoom_in

2017 Нови жените гледаат-преку СМ црна babydoll секси долна облека топли пижами егзотични облека nightdress

DEN 291.00 330.72

Количина на стоки
check Тековен


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производи
Ние само се обезбеди најдобра услуга
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 9 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-102cm 27-40 инчи
Половината : 60-96cm 23-38 инчи
Хип : 76-104cm 30-41 инчи
црна
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Бренд Име:
WOAIXDD
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
ZF361A1
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Црна
Is_customized:
Yes
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)

Најдобри понуди..