• Намалена цена
  • Неодамнешно
Син Сомот Ѕиркаат Пети Висока Пета Booties Глуждот Чизми За Жените 2017 Отвори Пети Чизми Се Лизга На Жените Чевли Црн Сомот Отвори Пети Пумпи
zoom_in

Син Сомот Ѕиркаат Пети Висока Пета Booties Глуждот Чизми За Жените 2017 Отвори Пети Чизми Се Лизга На Жените

DEN 2787.00 3167.52

Количина на стоки
check Тековен


Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
Tailingjia
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Копче
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Копче
Вратило Материјал:
Сомот
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Сомот
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди..