• Намалена цена
  • Неодамнешно
Mabaiwan 2017 Жените Чевли Вистинска Кожа Глуждот Чизми Станови Воена Каубојски Чизми Токи Мотоцикл Чизми Патент Чевли За Жени
zoom_in

Mabaiwan 2017 Жените Чевли Вистинска Кожа Глуждот Чизми Станови Воена Каубојски Чизми Токи Мотоцикл Чизми Патент

DEN 4704.00 6720.00

Количина на стоки
check Тековен


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
mabaiwan
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Тока
Број На Модел На:
Мотоцикл Чизми Жените Чевли Чизми
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди..