• Намалена цена
  • Неодамнешно
жени обувки Пролет/Есен вистински кожени чизми Med Пета Чипка се Подигне sy-2157
zoom_in

жени обувки Пролет/Есен вистински кожени чизми Med Пета Чипка се Подигне sy-2157

DEN 1836.00 2159.52

Количина на стоки
check Тековен


Боја, големина или стапало висина не може да се промени по 12 часа на плаќање. Големина на 29 33, големина 40 до 47 се прилагоди. Ако цел прилагодено чевли, не можете да ја откаже нарачката или промена на големина или боја по 12 часа на плаќање.
Ве молиме контактирајте со продавачот во рок од 48 часа откако ќе прими пакет, ако има било какви проблеми со квалитетот.
ако не можете да отворите пакет во 2 дена поради некоја причина, ве молиме да снимате видео кога ќе ја отворите пакет. ние ќе согласување купувачите добиваат чевли се непроменети ако не контактирате во 48 часовен или не може да понуди видео
Ве молиме, бидете внимателни, должина во табелата е МЕТРИ ДОЛЖИНА. На insole должина
Може да биде малку подолг од нога должина.
Повеќето чевли се спакувани во меур торба со цел да се заштити чевли во подобар начин.
Грешка на пета висина е околу 1 cm
рачно изработени чевли, повеќе или помалку може да имаат малку лепила, ве молиме љубезно изговор, ви благодариме
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Пета околу 4.5 cm
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
LuLuYoung
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
/
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Вратило Материјал:
Чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Занитвам
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми

Најдобри понуди..