• Намалена цена
  • Неодамнешно
Голема Големина 35-43 Сребрена /Злато Жените Кожа Рамни Чевли Мода Гумен Ѓон Се Лизга На Чевли За Жени Кристал Дами Рамни Чевли
zoom_in

Голема Големина 35-43 Сребрена /Злато Жените Кожа Рамни Чевли Мода Гумен Ѓон Се Лизга На Чевли За Жени Кристал

DEN 1266.00 1266.24

Количина на стоки
check Тековен


Големина на Забелешка : ве Молиме изберете ја вашата чевли големина според метри должина и нашата големина на табелата.
На пример, ако мојата нога должина е 23.5 cm, јас ќе го избере да НИ големина 6 = Евра Големина на 37.
Ако не сте сигурни, ве молам оставете ме порака, јас ќе ви помогне да се избере соодветна големина.
22.5 cm = 35 ЕВРА = НАС 4
23.0 cm = ЕВРА 36 = 5 НАС
23.5 cm = ЕВРА 37 = НИ 6
24.0 cm = ЕВРА 38 = НАС 7
24.5 cm = ЕВРА 39 = 8 НАС
25.0 cm = ЕВРА 40 = НАС 9
Беа 25,5 cm = ЕВРА 41 = НАС 10
26.0 cm = ЕВРА 42 = НАС 11
26.5 cm = ЕВРА 43 = НАС 12
27.0 cm = ЕВРА 44 = НАС 13

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
DiJiGirls
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Крава Велур
Моден Елемент:
Кристално
Број На Модел На:
ХО FD-5
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Станови Тип:
Основни
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди..