• Намалена цена
  • Неодамнешно
Asumer Лето 2018 топла продажба жените чевли тока солидна висока тенки потпетици чевли посочи пети враќање на пумпи жените чевли
zoom_in

Asumer Лето 2018 топла продажба жените чевли тока солидна висока тенки потпетици чевли посочи пети враќање

DEN 1173.00 2256.00

Количина на стоки
check Тековен

3937 инчен,1cm=10мм)
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст. 2 Нарачки ќе бидат dispatiched со 2-4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас.54 см , 1 cm=0. Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.5 11
Нашиот производ големина стандард
USA3. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност.
Добредојдовте На Asumer Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Бренд Име:
Asumer
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
WJM3545
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
TPR
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
33-48
Високи потпетици:
8cm

Најдобри понуди..