• Намалена цена
  • Неодамнешно
Asumer Платформа жените чевли пумпи солидна посочи пети високи потпетици чевли мода голема големина 33-47 свадба партија удобни чевли
zoom_in

Asumer Платформа жените чевли пумпи солидна посочи пети високи потпетици чевли мода голема големина 33-47 свадба

DEN 1622.00 3120.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност.54 см , 1 cm=0.5 11
Нашиот производ големина стандард
USA3.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.
Добредојдовте На Asumer Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8. Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Asumer
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
WJM3547
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
33-47
Високи потпетици:
12.5 cm
Платформа:
1cm

Најдобри понуди..