• Намалена цена
  • Неодамнешно
Zapatos Nujer Лето Есен Нови Далноводи Мешани Бои Polka Точка Буци чевли жена Жените Пумпи Посочи Пети Дебели Пета Лизга За Дами
zoom_in

Zapatos Nujer Лето Есен Нови Далноводи Мешани Бои Polka Точка Буци чевли жена Жените Пумпи Посочи Пети Дебели

DEN 3398.00 3577.44

Количина на стоки
check Тековен


добредојдовте на нашата продавница
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе
има и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ЕВА
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Стил:
Класици
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)

Најдобри понуди..