• Неодамнешно
Дама сандали виетнам чевли кожени сандали Женски сандали 2017 отворено љубители повик за летото сандали
zoom_in

Дама сандали виетнам чевли кожени сандали Женски сандали 2017 отворено љубители повик за летото сандали

DEN 1046.40

Количина на стоки
check Тековен

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сандала Тип:
Рибар
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ASD1
Бренд Име:
Dailan Jeanna
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Тока
Стил:
Неутрален
Моден Елемент:
кожа мозаик
чевли материјал:
вештачка кожа
Функција:
Дише
Шема:
боја блок декорација
Сезоната:
Лето
Стил:
Сандали
пети капа стил:
пети-покривање
Стил:
Слободно Време, Мода
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Процесот:
Лепило

Најдобри понуди..