• Намалена цена
  • Неодамнешно
ENMAYLA Пролет, Есен Strappy Високи Потпетици Пумпи Жените Платформа за Печатење Цвет Дами Сандали Круг Пети Свадба Чевли Црвена Сина
zoom_in

ENMAYLA Пролет, Есен Strappy Високи Потпетици Пумпи Жените Платформа за Печатење Цвет Дами Сандали Круг Пети

DEN 1508.00 2899.68

Количина на стоки
check Тековен

Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ред поставени,ве молиме обидете се да се обрне тоа повторно, ако плаќањето се ot успее или други информации биде систем понекогаш
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање, кредитни картички, moneybooker' П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 килограм ќе биде испорачуван Кина Објава како следнава : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;
Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австралија; Германија; Данска; Сингапур.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат превозот цена. ви благодариме.
ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас. Било прашање pls контактирајте со нас! Производот Се Покаже
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing позадина итн. Ви благодариме!.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој со цел Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на релативната веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Бренд Име:
ENMAYLA
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
LZ201702101318
Стил:
Слатка
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
боја:
Црвена Сина Боја Црна
Големина:
34-47
висока пета:
9.5 cm
Платформа:
1.5 cm

Најдобри понуди..